Glatz jelzéssel: Lány portré. Olaj, falemez, foltos, sérült keretben, ... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Glatz-jelzessel-Lany-portre-Olaj-falemez-foltos-serult-keretben-60C39750-cm~II2443026
2443026
10562
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Glatz jelzéssel: Lány portré. Olaj, falemez, foltos, sérült keretben, 60×50 cm