Gábor László jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 40,5x... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Gabor-Laszlo-jelzessel-Zoldello-taj-Olaj-vaszon-Fa-keretben-40-5x30-5-cm~II2442883
2442883
10556
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gábor László jelzéssel: Zöldellő táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 40,5x30,5 cm
: pelikán_kristóf