10531.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Bolmányi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, farostra kasírozva, sérült. Kopott, kissé sérült fa keretben. 55x100 cm