Baracz J jelzéssel: Pihenők. Olaj, vászon, sérült. 31x40 cm. https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Baracz-J-jelzessel-Pihenok-Olaj-vaszon-serult-31x40-cm~II2432722
2432722
10519
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Baracz J jelzéssel: Pihenők. Olaj, vászon, sérült. 31x40 cm.
: nagy_andras