cca 1880-1910 4 keményhátú vintage fotó különböző műtermekből (Kozmata Ferencz Bp., Sinayberger Bp., Boronkai B. Béla Pécs, Kumpf Antal Magyaróvár) kopásnyomokkal, Kozmata sérült, 10x6,5 cm