Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,49 USD

Beschreibung:

3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Vass Balázs: Repülőgép- és helikoptertípusok. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. 207 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó oldal sérült. + Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér. 188 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé gyűrött lapokkal. + Vass Balázs: Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. 255 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf