dr. Zubriczky Aladár: Párhuzamok a kereszténység és más vallások között. Bp, 1910, a Szent-István-Társulat kiadása. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel. A Szegedi Katholikus Kör ex libris-ével és bélyegzőjével.