Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

dr. Zubriczky Aladár: Párhuzamok a kereszténység és más vallások között. Bp, 1910, a Szent-István-Társulat kiadása. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel. A Szegedi Katholikus Kör ex libris-ével és bélyegzőjével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra