Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat (Stephaneum-ny.). 1487 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.