Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Vitéz Házi Jenő: Sopron középkori egyháztörténete. Győregyházmegye múltjából IV. szám 1. rész. Sopron, 1939, Székely és Társa. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf