Az Új Szövetségi Szentírás. A Vulgata eredeti szövegéből fordította: Káldi György S. J. Jegyzetekkel átdolgozta: Tárkányi B. József. Az apostoli szék jóváhagyásával. Bp., 1914, Szent István-Társulat. 818 p. Átkötött egészvászon-kötés, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy kijáró lappal, néhány lapon körbevágásból adódó lapszéli hiánnyal.