Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Minták és mellékletek az országos kataszteri felmérés végrehajtása iránt. A M. Kir. Pénzügyministerium által 1904. évi deczember hó 17-én 1.583. szám alatt kiadott Utasitás I. részéhez (Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés.) Bp., 1910., M. Kir. Állami Nyomda. Benne számos térképpel, mintával, táblázattal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a 25. sz. tábla (Térkép, 25. minta) hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf