Felfedezők Lexikona. Szerk.: Dr. Kéz Andor. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin, 162 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.