15046.
Beendet 399. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán.Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott