Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp., 1945, Officina. Kiadói félvás... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Budapest-1945-Zador-Istvan-rajzai-Bp-1945-Officina-Kiadoi-felvaszon-kotes-serult-ger~II2445061
2445061
15026
399
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp., 1945, Officina. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, sérült karton, lapok jó, de a kötés viseltes állapotban.
: tánczos_gábor