17176.
Beendet 399. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
V. Boulet: Zoologie - Botanique. Párizs, 1931, Librairie Hachette. Francia nyelven. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel, borítóval és kötéssel.