Dr. Fritsch Henrik: A nőgyógyászat tankönyve. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés (Gottermayer), színezett lapszélek, tulajdonosi pecséttel, kissé kopottas állapotban.