Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Walt Disney: Három kis malac. A - - Studio szövegével és színes képeivel. Ford.: Zihány Árpád. Bp.én., Palladis, 48 p.+ 6 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér, és színes képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben, egy hiányzó színes képtáblával, egy kivétellel a színes táblák sérültek, közte sérült-hiányos is, 5 lap kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra