Treller Ferenc: Az indiánok réme. Regény az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum, 240 p.+1 (egészoldalas képtábla) t. + 4 (másolattal pótolt egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kopott félvászon-kötés.