Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ervin. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, magánkönyvtári bélyegzéssel, ajándékozási sorokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras