Dobozi István: A községi közigazgatás kézikönyve. Elméleti és gyakorlati útmutató a községi közigazgatás minden ágában II. kötet. Bp., 1886, Pallas. Félvászon kötés, hiányos gerinc, viseltes állapotban.
2 db - Dr. Marton Géza: A római magánjog elemeinek tankönyve. Institúciók. Debrecen, 1943, Méliusz. + Római jog Dr. Morton Géza tanár úrhoz. Budapesti Egyetemi Jegyzetek. Bp., Belvárosi Jogi Előkészítő. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Ottlik Károly: Protokoll A-tól Zs-ig. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Az etikett fogalmainak, kellékeinek, helyzeteinek és szokásainak színes világtörténete. Budapest, 1997, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.