Henrici de Cocceji ... Grotius illustratus : seu Commentarii ad Hugonis Grotii De jure belli et pacis libros tres in quibus jus naturae & gentium... Tomus IV. Wratislaviae :1752 Sumtibus Johannis Jacobi Korn ...,
Korabeli, sérült aranyozott egészbőr kötésben