Mannheim Mór: Héber nyelvkönyv. Középiskolák-, magántanulók- és tanfolyamok részére. I. rész: Kezdőknek. Második kiadás. II. rész.: Haladóknak. Debrecen,[1942],Herskovics Miklós,156; 8+196 p. Korabeli, kissé sérült félvászon-kötésben