Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Ráth Károly: II. Rákóczy Ferenc emlékirata a magyar hadjáratról. 1703-1711. Győr, 1861, Sauervein Géza, 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, hiányos címlappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra