Ráth Károly: II. Rákóczy Ferenc emlékirata a magyar hadjáratról. 1703-1711. Győr, 1861, Sauervein Géza, 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, hiányos címlappal.