Egyetemes Philologiai Közlöny. Szerk.: Heinrich Gusztáv, P. Thewrewk E... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500004/Egyetemes-Philologiai-Kozlony-Szerk-Heinrich-Gusztav-P-Thewrewk-Emil-Otodik-evfolyam-Bp~II2443178
2443178
15771
399
Books: History
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Egyetemes Philologiai Közlöny. Szerk.: Heinrich Gusztáv, P. Thewrewk Emil. Ötödik évfolyam. Bp., 1881, MTA/Franklin-Társulat Könyvnyomdája. 820+15+[25] p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borÃtóval.
: nagy_andras