Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Egyetemes Philologiai Közlöny. Szerk.: Heinrich Gusztáv, P. Thewrewk Emil. Ötödik évfolyam. Bp., 1881, MTA/Franklin-Társulat Könyvnyomdája. 820+15+[25] p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras