Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Csepregi Pál, Zilai János: Szőlőfajtáink. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Dr. Csepregi Pál: A szőlő metszése, fitotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt, viseltes papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf