Zádor Anna: Építészeti szakszótár. Bp., 1984, Corvina. 125 p. Kiadói e... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500006/Zador-Anna-Epiteszeti-szakszotar-Bp-1984-Corvina-125-p-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-k~II2437675
2437675
16644
399
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Zádor Anna: Építészeti szakszótár. Bp., 1984, Corvina. 125 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.
: ra