2 800 HUF
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879. Mehner Vilmos,(Franklin-ny.), 805+7 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött modern aranyozott műbőr-kötés, benne restaurált lapokkal, egy-két lapszélen szöveget nem érintő hiánnyal, néhány foltos lappal, pár lapon bejegyzésekkel, hiányzó címképpel.