Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2428247
30862
398
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1893. "Magyar Úszó Egyestület" jelzett Ag emlékérem, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (15,12g/0.800/33x33mm) T:1-,2 2428237
30863
398
Numismatik
~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem, eredeti Budapest 1873-1930 közötti zászlajának megfelelő színű szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (27,16g/0.800/40mm) T:1-,2 2289769
30864
398
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1926. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" Zn sportérem, hátoldalán gravírozva "1949 Atlétikai Összetett Verseny VI" (45mm) T:2
2131605
30865
398
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2 2152291
30866
398
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2- 2146195
30867
398
Numismatik
1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett (76,32g/46x70mm) T:2 kis patina / Hungary 1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület (Civilian Sports Club of Bratislava)" one-sided Br plaque (76,32g/46x70mm) C:XF
2278655
30868
398
Numismatik
2278662
30869
398
Numismatik
2428926
30870
398
Numismatik
1934. "Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen" Br emlékérem (58mm) T:2 2429494
30871
398
Numismatik
1935. "1935. B. III. díj - O.S.K." kétoldalas Br sakk díjérem füllel (30mm) T:2- 2427568
30872
398
Numismatik
1935. "Királyi Magyar Automobil Club Részvételi Érem / K.M.A.C. Őszi Triál 1935" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2 kis patina 2278670
30873
398
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF