Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2428861
31888
398
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
27db vegyes, főleg szocialista jelvény, kitüntetés sok tokkal, közte "Díszszemle 1964" zománcozott Br gomblíukjelvény + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés szalagon sérült tokban, egészségügyi miniatűrrel + "Kiváló Társadalmi Munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:vegyes
2428187
31889
398
Numismatik
38db-os, főleg szocialista jelvénytétel T:1-2-
2428357
31890
398
Numismatik
20db-os, főleg szocialista jelvénytétel T:1--3 2425638
31891
398
Numismatik
39db-os, főleg szocialista jelvény tétel műanyag dobozban T:1-3 2431231
31892
398
Numismatik
DN "HALL OF PRAYER (Tiantan templom)" aranyozott Al emlékérem díszdobozban (38mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF