Denis Auguste Marie Raffet (1804-1860): Mária sírja (Tombeau de Mariah). Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Auguste Bry nyomása. Kissé foltos, körbevágva. 19x25,5 cm