Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2430764
10549
398
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 27×38 cm
2430646
10550
398
Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Vegyes technika, karton. 18,5x14,5 cm
2430644
10551
398
Olvashatatlan jelzéssel: Arany kompozíció. Vegyes technika, karton. 26,5x21,5 cm
2295799
10552
398
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm
2314563
10553
398
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a lila hegyek. Pasztell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, 48,5×34,5 cm
2314517
10554
398
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm
2314370
10555
398
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm
2314236
10556
398
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm
2327580
10557
398
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm
2206645
10558
398
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm
2294261
10559
398
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm
2406930
10560
398
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF