Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 251

Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 27×38 cm
10549.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arc. Vegyes technika, karton. 18,5x14,5 cm
10550.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arany kompozíció. Vegyes technika, karton. 26,5x21,5 cm
10551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm
10552.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a lila hegyek. Pasztell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, 48,5×34,5 cm
10553.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm
10554.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm
10555.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm
10556.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm
10557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm
10558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm
10559.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm
10560.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF