10518.
Beendet 398. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: A színek kavalkádja. Olaj, farost, kissé sérült. Fa keretben, 47,5x58 cm