Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír,... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tardi-Kovacs-Sandor-1938-2013-Csendelet-Akvarell-pasztell-papir-jelzett-uvegezett-fa-ke~II2431774
2431774
10318
398
Beschreibung: Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Csendélet. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 47x32 cm.
: pelikán_kristóf