Tétel

Rufpreis:

14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD

Beschreibung:

Peresztegi József (?-?), Vaszary János műve után: Lovasok. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben, 60x72 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf