Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

Aknay János (1949-), Bereznay Péter (1955-), Gubis Mihály (1948-2006): Aknay, Bereznay, Gubis. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1987 október. 2-30. 2 db ofszet grafika minden egyes művésztől, össz. 6 db. Mindegyik jelzett és mindegyik számozott (60/200). 20x20 cm. Minden egyes művészhez kétoldalas tanulmány Novotny Tihamér művészeti író tollából. Kiadói kissé kopott mappában, amely ugyancsak számozott (60/200). Gyűjtői darab!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb