Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Vegyes vallási könyvtétel, 3 db: Katholikus lelki kalauz vagyis utmutatás keresztény életmódra. Bécs, 1866., Ueberreuter Károly, 1 t. + IV+490 p. Korabeli egészbőr-kötés, réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, két kijáró lappal, foltos lapokkal. cca 1822-1825 Azonosítatlan régi imádságos könyv. hn., én., nyn., 5-308+4 p.+2 t. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, egykorú bejegyzésekkel, rossz állapotban, hiányzó címlappal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal. Az élő lelki rózsafüzér és a boldogságos Szűz Mária' szeplőtelen sz. szívének tisztelete. Győr, 1851, Ritter Gábor, 1 t. +2+570+6 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras