Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyve. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, címlapon intézményi bélyegzővel, egyik lapon kisebb szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal.