15018.
Beendet 398. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Fordította: Dr. Balassa József. Budapest, Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.