15022.
Beendet 398. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kívül a gerinc kissé kopott, belül a gerincnél kissé szakadt papír, egyébként jó állapotban.