A Mátra részletes kalauza. Szerk.: Barcza Imre és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes magyar útikalauzok 10. Bp., 1930, Turistaság és Alpinizmus, kihajtható térképekkel. Kiadói félvászon-kötés hiányos gerinccel, kieső lapokkal. Kopott, megviselt állapotban.