15103.
Beendet 398. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
A Budapest-székesfőváros községi iskolák évkönyve évi jelentés az 1914-1915. iskolai évről. Kiadja: Budapest Székesfőváros Tanácsának Közoktatási Ügyosztálya. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai-ny., 938 p. Aranyozott kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, az elülső szennylap gyűrött, volt könyvtári példány.