17902. Beendet 398. Fernauktion Bücher: Märchen
1 000 HUF
0 HUF
Magyar hunmondák. Helbing Ferenc képeivel. Bp., 1989, Zrínyi, 16 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány, kopott, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel, hiányzó szennylapokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor