Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

9

Beschreibung:

[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras