[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára be... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500009/Ignotus-Hugo-Emma-asszony-A-Het-szakacskonyve-A-Het-palyazatara-beerkezett-reczipekbo~II2420966
2420966
17573
398
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: [Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékbÅ‘l. ÖsszeállÃtotta: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.
: nagy_andras