Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőg... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500009/Csepregi-Pal-Zilai-Janos-Szolofajtaink-Ampelografia-Bp-1955-Mezogazdasagi-Kiado-386plus2~II2412061
2412061
17610
398
Books: Gastronomy and Gardening
Rufpreis:
2 600 HUF 7,05 EUR , 8,13 USD
Beschreibung: Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
: pelikán_kristóf