Bényei Ferenc-Lőrincz András-Sz. Nagy László: Szőlőtermesztés. Bp.,1999,Mezőgazda. Szövegközti ábrákkal, színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, a hátoldalán kis sérüléssel.