Bücher: Bahn. Lokomotive Zahl der Lose: 4
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2425831
17773
398
Books: Railways, locomotives
A magyar korona országainak vasutjai 1897., 1898. és 1899. évben. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények. XXVIII. kötet. Bp.,1901,Athenaeum, 4+15+182+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró elülső szennylappal, intézményi bélyegzőkkel, de ezeket leszámítva belül egyébként jó állapotban. 2412082
17774
398
Books: Railways, locomotives
Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok készítése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972., Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. 2412092
17775
398
Books: Railways, locomotives
Megyeri Jenő: Modellvasúti állomások kialakítása. Vasútmodellezés 3. Bp.,1969, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel. 2399137
17776
398
Books: Railways, locomotives
Jegyzetek az államvasúti szakirányú iparostanonc iskolák III. osztálya számára: Szacsvay Sándor: Magyarország története, 48 p.; Valló Jenő: Számtan-mértan. II. rész, 49-110 p.; Valló Jenő: Egészségtan, 111-153 p.; Dér Lajos: Technologia. II. rész, 155-295 p.; Csala Albert: Gyakorlati elektrotechnika I. rész, 297-361 p.; Csala Albert: Gépipari szakrajz, 363-411 p. Bp., 1942, M. Kir. Államvasutak Igazgatósága. Kiadói kopott, foltos, javított gerincű félvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF