Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J.R. uti naplója. Fordította: Vért... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Verne-Gyula-A-chancellor-Kazallon-JR-uti-naploja-Forditotta-Vertesi-Arnold-Bp-en-Fra~II2428489
2428489
17945
398
2200
Beschreibung: Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J.R. uti naplója. Fordította: Vértesi Arnold. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas, sérült gerinccel és foltos lapokkal.
: karap_norbert