Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budap... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Szathmari-Sandor-Gulliver-utazasa-Kazohiniaban-Bolyai-Konyvek-Budapest-1941-Bolyai-Akadem~II2428482
2428482
17993
398
Beschreibung: Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budapest, 1941, Bolyai Akadémia. Szalay Lajos festÅ‘művész-grafikus illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval és meglazult kötéssel.
: karap_norbert