Pósa Lajos: Hazafias versek. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült előzéklapon ajándékozási sorokkal.