Esszad Bej: A görbe kard. Fordította: Devecseriné Guthi Erzsébet. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/398-Fernauktion/398.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500020/Esszad-Bej-A-gorbe-kard-Forditotta-Devecserine-Guthi-Erzsebet-Bp-1942-Dante-Kiadoi-aran~II2401360
2401360
18025
398
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Esszad Bej: A görbe kard. Fordította: Devecseriné Guthi Erzsébet. Bp., 1942, Dante. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf